BIGMAT home of builders

EUROTOP

Akcia DELTA®-MAXX PLUS

Home Akcie a novinky Produkty a služby
Akcia DELTA®-MAXX PLUS

Paropriepustná fólia s VIAC-násobnou výhodou úspory.

Heslo tejto jesene znie: „Teraz zaplatiť o 1/3 menej a po celý život šetriť 9% energie s 15-ročnou zárukou“.
Akcia dostupná od 13.8. – 19.10.2018 v stavebninách BigMat

Energeticky úsporna membrána

Paropriepustná fólia DELTA®-MAXX PLUS vďaka jedinečnému, difúzne otvorenému polyuretánovému povrstveniu, špeciálne hladenému flísu a intregovanému samolepiacému okraju zabezpečí vetrotesnosť Vašej strechy. Takto DELTA®-MAXX PLUS zabráni infiltrácii studeného vzduchu do tepelnej izolácie až o 30% a tým zabezpezpečí o 9% nižšie náklady na vykurovanie v podkroví. (Zdroj: Fraunhofer Institute, Nemecko)

15 – ročná záruka

Okrem výhody energetickej úspory poskytujeme k fólií DELTA®-MAXX PLUS nadštandardnú 15 – ročnú záruku na funkčnosť fólie. Táto záruka sa poskytuje na funkčnosť fólie – t.z. že spoločnosť Dörken garantuje že fólia bude plniť svoju funkciu v streche po celú dobu 15 rokov. V prípade uznania reklamácie spoločnosť Dörken uhradí zákazníkovi materiál a prácu potrebnú k výmene fólie.

30 – ročné skúsenosti

Spoločnosť Dörken vyrába poistné hydroizolácie na báze polyuretánu (predchodca fólie DELTA®-MAXX PLUS) už 30 rokov. To nám zabezpečuje obrovský náskok v skúsenostiach oproti konkurencii. A to všetko v kvalite „Made in Germany“.

Profitujte aj Vy z našich dlhoročných skúseností a spoľahnite sa na rokmi overenú kvalitu – na fóliu DELTA®-MAXX PLUS!

Množstvo výhod = pridaná hodnota pre Vašu strechu

Okrem výhody úspory energie, disponuje poistná hydroizolácia DELTA®-MAXX PLUS aj množstvom ďalších výhod, ktoré zabezpečia Vašej streche celkovú pridanú hodnotu:

  • Vodotesné a difúzne otvorené povrstvenie, ktoré chráni tepelnú izoláciu pred vlhkosťou a tým zabezpečuje jej dlhdobú funkčnosť
  • Fólia DELTA-MAXX PLUS disponuje vysokou pevnosťou (450/300 N/5 cm) a tým je aj extrémne bezpečná pri chodení po strešných latách (nemecký cetrifikát bezpečnosti BG proti prepadnutiu)
  • Špeciálne hladený flís dokáže zadržať až 1l vlhkosti na m2, čím dodatočne chráni tepelnú izoláciu
  • Ponúka bezpečnú ochranu proti drevokaznému hmyzu. Chemická ochrana dreva nie je podľa DIN 68800 viac potrebná
  • Spĺňa prísne kritéria nemeckých noriem a pravidiel nemeckého Cechu strechárov ZVDH (Zentralverband des Deutschen Dachdeckerhandwerks) a môže byť použitá ako dočasne zastrešenie

Stavebniny

Nájdite odborníkov vo vašich lokálnych stavebninách Bigmat

Vyhľadať

Realizátori

Nájdite spoľahlivého realizátora vašej stavby

Vyhľadať

Rozpočet strechy

Získajte cenovú ponuku na opravu či rekonštrukciu strechy

Zadať