BigMat | home of builders

EUROTOP

Cena verejnosti BMIAA 2017

Home Akcie a novinky Big NEWS
Cena verejnosti BMIAA 2017

Hlasujte v Cene verejnosti BigMat’17

Po oznámení vybraných kandidátov pre tretí ročník BigMat’17 International Architecture Award, sme uviedli novú súťaž pre verejnosť: teraz môžete hlasovať pre svoj obľúbený projekt, ktorý tak môže získať Cenu verejnosti!
Hlasovať môžete maximálne pre tri projekty, a to do 24. októbra 2017.

Cena verejnosti, novinka tohto ročníka BigMat’17 International Architecture Award, je jediným ocenením, ktoré nevyberá porota, ale verejnosť.

Výherca ceny verejnosti 2017 bude vyhlásený spolu s ďalšími šiestimi kategóriami (Architektúra, udržateľnosť a inovatívne využívanie materiálov, mesto a krajina, náprava, dizajn interiérov a pominuteľná architektúra interiérov) a bude pozvaný na slávnostné odovzdávanie cien BigMat’17 International Architecture Award, ktoré prebehne dňa 24. novembra vo Florencii.

Môžete hlasovať pre svoj obľúbený projekt

Výherca ceny verejnosti BigMat’17 bude odmenený sumou 1 500 Eur a  vyhlásený počas slávnostného ceremoniálu odovzdávania cien BigMat’17 International Architecture Award 24. novembra v talianskom meste Florencii.

Cena verejnosti BigMat’17 bude zaradená do katalógu s ocenenými dielami. Finančná čiastka bude vyplatená autorom alebo spoluautorom, ktorí sú uvedení pri zápise. Všetko bude regulované daňovými dohodami, ktoré sú uložené v Luxemburgu.

Stavebniny

Nájdite odborníkov vo vašich lokálnych stavebninách Bigmat

Vyhľadať

Realizátori

Nájdite spoľahlivého realizátora vašej stavby

Vyhľadať

Rozpočet strechy

Získajte cenovú ponuku na opravu či rekonštrukciu strechy

Zadať