BigMat | home of builders

EUROTOP

Zájazd BigMat Partner 2017

Home Akcie a novinky Big NEWS
Zájazd BigMat Partner 2017

Spolupráca s pokrývačmi a realizátormi

Tak ako po minulé roky, aj v roku 2017 aliancia BigMat Slovakia úspešne pokračuje v histórii spolupráce s pokrývačmi a realizátormi, ktorí vďaka tomu už tvoria jednu veľkú „rodinu“ aliancie BigMat Slovakia, a to nielen po pracovnej a profesionálnej stránke, ale aj nadštandardnými osobnými vzťahmi.

Partner roka

Naši partneri sa už od roku 2011 pravidelne zúčastňujú vyhodnotenia „Partner roka“, na ktorom sú v mene aliancie BigMat Slovakia a hlavných partnerov z radov dodávateľov vyhlasovaní a oceňovaní tí najusilovnejší a najúspešnejší partneri – realizátori.

Pre rok 2017 a vyhlásenie víťazov „Partner roku 2016“ za jednotlivé regióny Slovenska sme sa rozhodli odmeniť nielen samotných víťazov, ale celé široké zastúpenie našich partnerov. Kým po iné roky sme volili formu odovzdávania cien v podobe slávnostných galavečerov, tentokrát BigMat Slovakia pripravil pre partnerov prekvapenie v podobe päťdňového pobytu na luxusnej lodi MSC Sinfonia a okružnej plavbe po Stredozemnom mori. Na tomto podujatí sa zúčastnilo celkovo 104 osôb, ktoré využili čas na zaslúžený oddych, utuženie vzťahov, návštevu zaujímavých miest a pamiatok a taktiež sa zúčastnili slávnostného vyhlásenia víťazov „Partner roku 2016“.

Samotné ocenenie sa konalo priamo na lodi, kde sa vedenie BMSK poďakovalo všetkým zúčastneným za výsledky a lojalitu, a vyslovilo nádej na úspešné napredovanie v spolupráci do ďalších rokov.

Celá akcia bola na záver pobytu hodnotená ako mimoriadne zaujímavá a úspešná, za čo patrí vďaka aj hlavným partnerom Aliancie BigMat Slovakia, ktorí podujatie podporili:

BRAMAC – strešné systémy, spol. s r.o.

CREATON South-East Europe Kft.

TONDACH SLOVENSKO s.r.o.

Stavebniny

Nájdite odborníkov vo vašich lokálnych stavebninách Bigmat

Vyhľadať

Realizátori

Nájdite spoľahlivého realizátora vašej stavby

Vyhľadať

Rozpočet strechy

Získajte cenovú ponuku na opravu či rekonštrukciu strechy

Zadať